Bookmark and Share

 

    

 

MANIKÚRA

 

Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných či roztřepených nehtů. V našem salonu nabízíme komplexní péči o Vaše ruce a nehty.

 

Zpevnění vlastních nehtů
Při této technice se zpevňují vlastní nehty, ale neprodlužují se. Vybírat lze z velkého množství barev a zdobení. Co vás čeká, pokud se rozhodnete pro manikúru?

  • odstranění starého laku – odlakovačem bez obsahu acetonu, který tolik nevysušuje
  • zapilování nehtů – pomocí papírového pilníku upravíme tvar nehtu dle možností a přání zákazníka
  • lázeň – ponoříte své ruce do vlažné vody s kapkou tekutého mýdla a vonného oleje
  • ošetření kůžičky pomocí specielního oleje a pomerančového dřívka
  • aplikace vhodného krému – naneseme na ruce krém s obsahem vitamínu E
  • péče o nehty – leštičkou vyhladíme jejich povrch, čímž je zároveň důkladně promasírujeme a prokrvíme

 

Permanentní lakování Shellac
Unikátní technologie CND Shellac™ v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů. Shellac vám zaručí brilantní lesk, hloubku barev, dokonalý přirozený vzhled až 3 týdny nošení, žádné poškrábání a obrušování, uschnutí během 2 minut.

 

Japonská manikúra P-Shine
Jedná se o čistě přírodní techniku, kdy jsou nehty ošetřovány speciální pastou a pudrem, které leští a vyživují zároveň. Takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny.

 

Parafínové zábaly
Parafínový zábal intenzivně regeneruje namáhanou pokožku rukou. Při aplikaci zábalu dochází k prohřátí rukou, přičemž prokrvení kůže urychluje látkovou výměnu a tím dochází k účinnému vstřebávání specielního kolagenového a vitamínového přípravku, který je na ruce nanesen těsně před aplikací samotného zábalu. Po parafínové kúře jsou ruce hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

 

Více informací včetně aktuálního ceníku najdete na adrese www.suchapedikurahk.cz.

 

design by hART DESiGN