Bookmark and Share

 

    

 

KOSMETIKA

 

Salonní péče PEGGY SAGE

Laboratoře vyvinuly řadu cílené a vysoce kvalitní péče pro pleť, která splňuje potřeby i těch nejnáročnějších žen. Programy kosmetické péče Peggy Sage, jejichž základ tvoří aktivní látky rostlinného a mořského původu, spojují potěšení s vysokou účinností. Dopřejte si požitek smyslů s řadou profesionální péče Peggy Sage. Základní ošetření zahrnuje masáž obličeje, čištění pleti, peeling, aktivní ampule, masáž dekoltu, masku, popř. líčení.

  
 

Salonní péče NOBILI TILIA

Péče s bylinnými extrakty a vitamínovými koncentráty. Bio aktivita éterických olejů působí hluboko do vrstvy pokožky a má příznivé účinky i na psychiku. Základní ošetření zahrnuje masáž obličeje, čištění pleti, peeling, aktivní ampule, masáž dekoltu, masku, popř. líčení.

  
 

Umělé řasy GREEN LASHES

Permanentní prodloužení řas metodou „řasa na řasu“ představuje bezbolestné, relaxační ošetření, které nepoškodí Vaše vlastní řasy a které nabízí nespočet variací od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled. Voděodolné a ultralehké řasy jsou nabízeny v různých provedeních (3 síly, 9 délek, 3 zatočení a 12 barev) a s možností jejich doplnění o krystaly Swarovski.

  
 

Drobné kosmetické úkony

  • barvení řas
  • barvení obočí
  • úprava obočí
  • depilace (horní ret, brada, tváře)
  • semipermanentní řasy
  
 

Vizážistka (líčení v salonu)

Denní a večerní líčení. Svatební líčení, líčení na plesy a společenské akce.

  
 

Depilace

 

 

  
 

design by hART DESiGN